> Co robimy > Wypoczynek na Plus > Półkolonie | NOWY SĄCZ 2021 > Półkolonia | RAZEM PRZEZ MAŁOPOLSKĘ 2021

Półkolonia | RAZEM PRZEZ MAŁOPOLSKĘ 2021

Termin: 28.06-09.07.2021

Półkolonia-razem-przez-małopolskę_grafika-na-www

Zapraszamy na podróż po najpiękniejszych zakątkach naszej małej ojczyzny. Rozpoczniemy od stolicy Małopolski, powędrujmy w przeszłość i zobaczymy jak żyli nasi dziadkowie. Zapraszamy chętnych podróżników, odkrywców i ciekawych przygód.

 • Dla dzieci w wieku: 7- 13 lat
 • Termin: 28 czerwca – 9 lipca 2021 r.
 • Lokalizacja: Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowym Sączu przy ul. Szkolnej 9

 

W programie

zamek-magnacki-nowy-wisnicz-01

W programie PÓŁKOLONII przygotowaliśmy dwie atrakcyjne wycieczki:

 • Wycieczka do Nowego Wiśnicza – spacer po starówce, zwiedzanie zamku – warsztaty, zabawa i kąpiel na basenie w Limanowej.
 • Wycieczka do Doliny Roztoki Małej – ognisko z kiełbaskami, zajęcia sportowe i animacyjne na świeżym powietrzu, gra terenowa.

Aktywności i atrakcje

 


Dla dzieci w grupie wiekowej 7-9 lat, dodatkowo: 

 • 6 aktywności/atrakcji - basen 2x, kino, ścianka wspinaczkowa, skansen, terenowa ekspedycja po Nowym Sączu – poszukiwanie skarbu.
park-wodny-02
scianka-01

 


Dla dzieci w grupie wiekowej 10-13 lat, dodatkowo :

 • wycieczki rowerowe (własny rower i kask, dostępna przechowalnia na cały turnus)
 • 3 x basen
 • 3 x ścianka wspinaczkowa

 

A w międzyczasie dla wszystkich:

 • zajęcia sportowe i tematyczne
 • gry i zabawy integracyjne
 • zajęcia plastyczne, manualne, taneczne itp.
 • i wiele innych atrakcji...
 • dla każdego uczestnika - pamiątkowy dyplom i nagrody.
polkolonie-ssc-01

Cena wypoczynku

950 zł / dziecko

Cena obejmuje: powyższy program, w tym transport, bilety wstępów, wyżywienie (drugie śniadanie i pełny obiad), ubezpieczenia, płyny dezynfekcyjne

 

Informacje dodatkowe

Transport - przejazdy klimatyzowanym autokarem. Autokar z ważnymi badaniami technicznymi, dokumentami, przygotowany formalnie do transportu dzieci.

Wyposażenie dziecka - w worku lub plecaku: zamienne obuwie, nakrycie głowy, maseczki. Dostępna będzie szatnia do przechowywania powyższego. Codziennie prosimy dać dziecku butelkę z dodatkowym napojem.

Kadra – wychowawcy i kierownik posiadający kwalifikacje i doświadczenie w prowadzeniu wypoczynku dzieci i młodzieży, współpracujący ze Stowarzyszeniem Sursum Corda.

W sytuacji choroby lub rezygnacji

Zachęcamy w dniu podpisania umowy do indywidualnego zakupu ubezpieczenia od rezygnacji lub przerwania wypoczynku, np. w sytuacji nagłego zachorowania (wiele towarzystw ubezpieczeniowych oferuje tego typu usługę, zwykle opłata wynosi 3-5% wartości imprezy turystycznej).

Tryb Covid-19 (może ulec zmianie)

Program, zakwaterowanie, transport oraz procedury postępowania będą dostosowane do aktualnych wytycznych wydanych przez GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

Dziecko powinno być zaopatrzone przez rodziców w maseczki (kilka sztuk). Płyn i dozowniki do dezynfekcji zapewnia Organizator.

Rodzice zobowiązani są do podpisania dodatkowego regulaminu zawierającego zasady bezpieczeństwa uwzględniające stan zagrożenia epidemicznego.

Poszczególne punkty programu mogą zostać odwołane lub zamienione na inne w razie ewentualnego wprowadzenia dodatkowych obostrzeń związanych z epidemią lub stanem zagrożenia epidemicznego.

Bezpieczeństwo i wiarygodność

Ubezpieczenia: dzieci NNW (link do ogólnych warunków ubezp.) (do kwoty 10.000 zł), OC kadra,  OC Organizatora Turystyki - Signal Iduna, na kwotę 191.037,00 zł, opłacana składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

COVID-19 – przestrzegamy obowiązujące w czasie wypoczynku przepisy i ograniczenia dotyczące wypoczynku oraz grup.

Wypoczynek zgłaszamy do Kuratorium Oświaty do 14 dni przed rozpoczęciem.

Organizatorem wypoczynku jest H4People sp. z o.o. – wyodrębniony podmiot gospodarczy, którego wyłącznym właścicielem jest Stowarzyszenie Sursum Corda, wpisany do Rejestru Organizatorów Turystyki przez Marszałka Województwa Małopolskiego

Formularz zgłoszeniowy

Dla każdego dziecka należy wypełnić odrębny formularz. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego otrzymasz mailem warunki udziału dziecka w kolonii. Koniecznie go przeczytaj!

UWAGA! W przypadku wyczerpania limitu miejsc, skorzystaj z FORMULARZA REZERWOWEGO.

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić każdego dnia! 

×
Skip to content