> Co robimy > Wypoczynek na Plus > Półkolonie | NOWY SĄCZ 2021 > Półkolonia | BLISKO PRZYRODY 2021

Półkolonia | BLISKO PRZYRODY 2021

Termin: 12.07-23.07.2021

Półkolonia-blisko-przyrody_grafika-na-www

Jeśli lubisz spędzanie czasu na świeżym powietrzu i przy okazji chcesz lepiej poznać fascynujące życie roślin i zwierząt – zapraszamy! Będzie blisko przyrody, ekologicznie i aktywnie. Oczywiście też wesoło.

 • Dla dzieci w wieku: 7- 10 lat
 • Termin: 12 lipca – 23 lipca 2021 r.
 • Lokalizacja: Szkoła Podstawowa nr 7 w Nowym Sączu przy ul. Grota Roweckiego 15

 

W programie

wola-krogulecka-01

W programie PÓŁKOLONII przygotowaliśmy dwie atrakcyjne wycieczki:

 • Wycieczka na Wolę Krogulecką i do Piwnicznej - odwiedzimy Popradzkie Centrum Edukacyjne przy Zespole Parków Krajobrazowych, wyruszymy na ścieżkę przyrodniczą, a po wędrówce i ciekawych zajęciach pobrykamy w Piwnicznej Zdroju na kompleksie basenów na świeżym powietrzu. 
 • Wycieczka do Feleczyna k. Łabowej – będzie spotkanie z leśniczym i wielkimi (niegroźnymi) owadami, ognisko z kiełbaskami, zajęcia sportowe i animacyjne na świeżym powietrzu (w tym dmuchana zjeżdżalnia) oraz gra terenowa w lesie

Aktywności i atrakcje

 

Przygotowaliśmy 6 różnych atrakcji i aktywności dla uczestników wypoczynku:

 • basen 2x, kino, park trampolin, warsztat z pasjonatem zwierząt i roślin egzotycznych, warsztaty budujemy karmnik dla ptaków,
 • zajęcia sportowe i tematyczne,
 • gry i zabawy integracyjne,

 

park-wodny-04
polkolonia-ssc-02

 

 

 • zajęcia plastyczne, manualne, taneczne itp.
 • i wiele innych atrakcji...
 • dla każdego uczestnika - pamiątkowy dyplom i nagrody.

Cena wypoczynku

950 zł / os.

Cena obejmuje: powyższy program, w tym transport, bilety wstępów, wyżywienie (drugie śniadanie i pełny obiad), ubezpieczenia, płyny dezynfekcyjne.

Informacje dodatkowe

Transport - przejazdy klimatyzowanym autokarem. Autokar z ważnymi badaniami technicznymi, dokumentami, przygotowany formalnie do transportu dzieci.

Wyposażenie dziecka - w worku lub plecaku: zamienne obuwie, nakrycie głowy, maseczki. Dostępna będzie szatnia do przechowywania powyższego. Codziennie prosimy dać dziecku butelkę z dodatkowym napojem.

Kadra – wychowawcy i kierownik posiadający kwalifikacje i doświadczenie w prowadzeniu wypoczynku dzieci i młodzieży, współpracujący ze Stowarzyszeniem Sursum Corda.

W sytuacji choroby lub rezygnacji

Zachęcamy w dniu podpisania umowy do indywidualnego zakupu ubezpieczenia od rezygnacji lub przerwania wypoczynku, np. w sytuacji nagłego zachorowania (wiele towarzystw ubezpieczeniowych oferuje tego typu usługę, zwykle opłata wynosi 3-5% wartości imprezy turystycznej).

Tryb Covid-19 (może ulec zmianie)

Program, zakwaterowanie, transport oraz procedury postępowania będą dostosowane do aktualnych wytycznych wydanych przez GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

Dziecko powinno być zaopatrzone przez rodziców w maseczki (kilka sztuk). Płyn i dozowniki do dezynfekcji zapewnia Organizator.

Rodzice zobowiązani są do podpisania dodatkowego regulaminu zawierającego zasady bezpieczeństwa uwzględniające stan zagrożenia epidemicznego.

Poszczególne punkty programu mogą zostać odwołane lub zamienione na inne w razie ewentualnego wprowadzenia dodatkowych obostrzeń związanych z epidemią lub stanem zagrożenia epidemicznego.

Bezpieczeństwo i wiarygodność

Ubezpieczenia: dzieci NNW (link do ogólnych warunków ubezp.) (do kwoty 10.000 zł), OC kadra,  OC Organizatora Turystyki - Signal Iduna, na kwotę 191.037,00 zł, opłacana składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

COVID-19 – przestrzegamy obowiązujące w czasie wypoczynku przepisy i ograniczenia dotyczące wypoczynku oraz grup.

Wypoczynek zgłaszamy do Kuratorium Oświaty do 14 dni przed rozpoczęciem.

Organizatorem wypoczynku jest H4People sp. z o.o. – wyodrębniony podmiot gospodarczy, którego wyłącznym właścicielem jest Stowarzyszenie Sursum Corda, wpisany do Rejestru Organizatorów Turystyki przez Marszałka Województwa Małopolskiego

Formularz zgłoszeniowy

Dla każdego dziecka należy wypełnić odrębny formularz. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego otrzymasz mailem warunki udziału dziecka w kolonii. Koniecznie go przeczytaj!

 

UWAGA! W przypadku wyczerpania limitu miejsc, skorzystaj z FORMULARZA REZERWOWEGO.

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić każdego dnia! 

×
Skip to content