> Co robimy > Wypoczynek na Plus > Półkolonia aktywna: LETNI UNIWERYSTET SPORTU I REKREACJI | III turnus 2023

Półkolonia
LETNI UNIWERSYTET SPORTU I REKREACJI

III turnus | 24.07. - 4.08.2023 | Nowy Sącz

sportowe 1

Wakacje to czas odpoczynku…najlepiej czynnego! Spakuj więc wygodne buty, nakrycie głowy, strój kąpielowy oraz dobry humor i ruszaj z nami na przygodę życia. Razem z wychowawcami instruktorami przeprowadzimy Twoje dziecko przez świat fascynujących dyscyplin sportowych, w których nie może zabraknąć Olimpiady Sportów Nietypowych, wodnego szaleństwa, zdrowej rywalizacji i zasłużonego relaksu. Ta półkolonia to nie tylko pompki i przysiady. Część typowo sportową będziemy przeplatać beztroskim leniuchowaniem oraz zajęciami kreatywnymi - dla efektu wypoczynku idealnego i naładowania akumulatorów na cały rok szkolny! Bo nuda nigdy do nas nie zagląda!

 • Dla dzieci w wieku: 7 - 12 lat
 • Opieka w godz. 7.30 - 16.30
 • Lokalizacja: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Nowym Sączu (Szkoła Podstawowa nr 15), ul. 29 Listopada 22

Nowe, WAKACYJNE promocje i vouchery podarunkowe! 🙂

PROMOCJE

Minus 50 z/ dziecko – jeśli zapiszesz rodzeństwo,
Minus 50 zł/dziecko – jeśli zapiszesz dziecko/dzieci na kilka turnusów półkolonii lub kolonię.

Rabaty nie łączą się.

PROMOCJA- WYPOCZYNEK 2023

VOUCHER PODARUNKOWY NA KOLONIĘ LUB PÓŁKOLONIĘ

To dobry pomysł na prezent komunijny, urodzinowy, czy nagroda za piękne oceny
i wzorowe zachowanie!
Kwota vochera: DOWOLNA. Czas realizacji: do 18.08.2023 r. lub do wyczerpania miejsc. Zakup vouchera nie jest jednoznaczny z rezerwacją miejsca. Przed zakupem vouchera prosimy o kontakt z nami celem ustalenia szczegółów:
tel. 18 44 11 994, e-mail: wypoczynek@sc.org.pl

VOCHER WYPOCZYNEK

Ruiny Zamku Czchów

Dwie całodzienne wycieczki:

 • Zwiedzanie Osady Młyńskiej (dom młynarza, 2 młyny, tartak, stodoła), uruchomienie pokazowe młyna, warsztaty wypiekania proziaków i ich degustacja (proziaki z musem jabłkowym), Bayer Park, kąpielisko Chorwacja, Jurków – największe dmuchane tory przeszkód na wodzie w Polsce, zjeżdżalnie i trampoliny, ścianki do wspinaczki oraz większe i mniejsze przeszkody do pokonania.
  Bezpieczeństwo: każdy uczestnik zostaje zaopatrzony w kamizelkę asekuracyjną, dodatkowa opieka w postaci ratowników wodnych i obsługi parku, maksymalnie 40 osób na terenie parku
 • Zwiedzanie średniowiecznego zamku królewskiego w Czchowie oraz bawialnia Laliland w Brzesku – ogromna sala zabaw, park trampolin.

Aktywności i atrakcje:

 • 2 x basen
 • Seans w kinie
 • ścianka wspinaczkowa
 • warsztaty sztuk walki – spora dawka adrenaliny i emocji
 • wizyta na prawdziwej siłowni – oprowadzanie i sportowe zajęcia grupowe,
 • Slackline – czy mocna, sprężynująca taśma rozpięta między dwoma punktami, dzięki której poćwiczymy utrzymanie równowagi
 • Wesoła Olimpiada Sportów Przedziwnych -  fantastyczne zawody sportowe, gdzie współpraca i intuicja to podstawa
 • Poczekajki - zabawy jak asy z rękawa na nudę

 

scianka-01
sportowe 4
 • konkurs na najbardziej oryginalną dyscyplinę sportową
 • gry i zabawy integracyjne i towarzyskie
 • GamesRoom – zbiór gier planszowych, towarzyskich, integracyjnych,
 • spacery, zabawy na świeżym powietrzu,
 • zajęcia plastyczne, manualne, taneczne itp. do dyspozycji sala gimnastyczna
 • filmy i gry planszowe
 • przejażdżki rowerowe
 •  dodatkowe wsparcie wolontariuszy
  ...i wiele innych atrakcji 🙂

Dla każdego - pamiątkowy dyplom i nagroda!

Zachęcamy do zabrania na półkolonię własnych rowerów, hulajnóg i innych środków transportu.
Mile widziane również kaski. Zapewniamy przechowalnię sprzętu, można więc przywieźć je pierwszego dnia półkolonii i odebrać ostatniego.

Będzie odjazdowo! 🙂
W przypadku warunków pogodowych uniemożliwiających skorzystanie z ww. atrakcji zastrzegamy sobie prawo do zmiany programu, wprowadzając alternatywne atrakcje na tym samym poziomie.

Ponadto serdecznie zapraszamy za imprezę – spotkanie podsumowujące – rodzinny festyn na zakończenie wakacji, który odbędzie się przy Szkole Podstawowej nr 15 w Nowym Sączu w dniu 18.08.2023 r. Festyn będzie okazją do ponownego spotkania się, podtrzymania półkolonijnych znajomości oraz nawiązania nowych. Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci, dmuchanych sprzętów, malowania twarzy, balonowych figur oraz konkursów z nagrodami. Wstęp bezpłatny!

0

Cena obejmuje: powyższy program, w tym transport klimatyzowanym autokarem na wycieczki całodzienne, bilety MPK, bilety wstępów na wskazane w ofercie atrakcje, wyżywienie (drugie śniadanie i pełny obiad), nielimitowana woda, ubezpieczenie NNW każdego uczestnika, opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry, komfortowe grupy do 15 os. na 1 wychowawcę, dodatkowe wsparcie w postaci wolontariuszy, płyny dezynfekcyjne, wszystkie materiały do zajęć.

sportowe 1

Informacje dodatkowe

Wycieczki - przejazdy klimatyzowanym autokarem lub komunikacją miejską.

Co powinno mieć dziecko - w worku lub plecaku: nakrycie głowy (dostępna będzie szatnia) oraz butelkę/bidon na wodę, którą będziemy uzupełniać.

Kadra – wychowawcy i kierownik posiadający kwalifikacje i doświadczenie w prowadzeniu wypoczynku dzieci i młodzieży, współpracujący ze Stowarzyszeniem Sursum Corda.

W sytuacji choroby lub rezygnacji

Zachęcamy w dniu podpisania umowy do indywidualnego zakupu ubezpieczenia od rezygnacji lub przerwania wypoczynku, np. w sytuacji nagłego zachorowania. 

Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują tego typu usługę, zwykle opłata wynosi 3-5% wartości imprezy turystycznej.

Bezpieczeństwo i wiarygodność

Ubezpieczenia: dzieci NNW do kwoty 10.000 zł (link do ogólnych warunków ubezp.), OC kadra.

COVID-19 – przestrzegamy obowiązujące w czasie wypoczynku przepisy i ograniczenia dotyczące wypoczynku oraz grup. Zapewniamy płyn do dezynfekcji i dozowniki. Poszczególne punkty programu mogą zostać odwołane lub zamienione na inne, w razie ewentualnego wprowadzenia dodatkowych obostrzeń związanych z epidemią lub stanem zagrożenia epidemicznego.

Wypoczynek zgłaszamy do Kuratorium Oświaty (http://www.wypoczynek.men.gov.pl/) pod nr.[32286/MAL/L-2023

Organizator wypoczynku: Stowarzyszenie Sursum Corda z siedzibą przy ul. Lwowskiej 11 w Nowym Sączu, istniejące od 2000 r.

 

 

Formularz

Dla każdego dziecka należy wypełnić odrębny formularz. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego otrzymasz mailem dodatkowe informacje.  Koniecznie go przeczytaj!

W przypadku wyczerpania limitu miejsc, zamiast poniższego formularza pojawi się KOMUNIKAT. Skorzystaj wówczas z z FORMULARZA REZERWOWEGO.

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

Niepoprawny numer telefonu
Wiadomość została wysłana na twój nr.
Dziękujemy za pomoc.
×
Skip to content