> Co robimy > Wypoczynek na Plus > Kolonia nad morzem | POBIEROWO 2022 – archiwum

STRONA ARCHIWALNA:

Kolonia nad morzem | POBIEROWO 2022

Wakacje: 01-12.07.2022

Pobierowo 2022_graf na stronę www
 • Kolonia: Piracka przygoda
 • Dla dzieci w wieku:  8 - 14 lat
 • Miejsce: Pobierowo nad Bałtykiem
 • Pobyt: 12 dni, w tym 11 noclegów, 3 wycieczki autokarowe
 • Grupy: do 15 dzieci + wychowawca

Poznaj tajniki prawdziwego pirackiego życia! Z nami dowiesz się co to jest kodeks pirata i przejdziesz prawdziwy chrzest morski. Opowiemy o tajnikach życia pirackiego, poznasz wodne zabawy - a to tylko niektóre niespodzianki. Łap więc razem z nami wiatr w żagle i ruszajmy do pięknego Pobierowa!

Zakwaterowanie i wyżywienie

pobierowo 7

Pobierowo to kameralna miejscowość nad Morzem Bałtyckim, panuje tu spokojna atmosfera, idealna do wypoczynku i relaksu. Zespół Szkół Ogólnokształcących mieści się w malowniczej części miasteczka. Do morza i plaży ok. 10 minut spacerem. Sale są przestronne, mieszczą od 6 do 8 osób, znajdują się na 2 kondygnacjach. Estetyczne sanitariaty, prysznice, ciepła woda. Dodatkowo do dyspozycji grupy: sala gimnastyczna i plac zabaw. Teren jest ogrodzony.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie + podwieczorek, suchy prowiant na wycieczki i drogę powrotną.

Program wypoczynku

Nieznane lądy, czyli 3 wycieczki wyjazdowe i nie tylko:

 • Kołobrzeg/Koszalinm.in. spacer po Kołobrzegu, zwiedzanie latarni morskiej, rejs statkiem po morzu. W Koszalinie  - zabawy w Parku Wodnym
 • Wyspa Wolin - zwiedzanie oraz warsztaty w Centrum Słowian i Wikingów
 • Trzęsacz - zwiedzanie Muzeum na klifie
statek 1

Pirackie manewry

Czyli pirackie pomysły na spędzanie czasu na miejscu. Dużo aktywności, ciekawych atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Będzie się działo!

wypoczynek-2021-01
 • Piraci w porcie - Pobierowo to idealne miejsce aby zobaczyć, jak faktycznie tętni życiem nadmorskie miasteczko! Czekają na Was spacery i wycieczki po okolicy
 • Pirackie turnieje, gry i zabawy – zabawy z wodą i piaskiem w rolach głównych: przeciąganie liny, rzeźba w piasku oraz wiele innych zabaw i konkurencji
 • Relaks zmęczonego pirata – leżing, plażing, smażing..., czyli kąpiele w morzu i plażowanie pod okiem ratownika
 • Pasowanie na Pirata – niezapomniany chrzest morski, z nadaniem imienia i pamiątkowego dyplomu pirata
 • Pirackie show – konkurs talentów, podczas którego przekonamy się, która piratka śpiewa najładniej oraz czy piraci rzeczywiście potrafią opowiadać dowcipy
 • Treningi Pirackie – wesołe, śmieszne i nietypowe konkurencje sportowe
 • Wielka gra Piracka -  "Poszukiwacze Skarbów" - nasi Piraci - wychowawcy i dzieci - poszukają skarbu. Będą biegi na orientację, podchody, a wszystko po to, aby odnaleźć cenne znalezisko...
wypoczynek-2021-02
wypoczynek-2021-03
 • Olimpiada Pirata – fantastyczne zawody sportowe, gdzie współpraca i intuicja to podstawa. Nie zapomnimy o tradycyjnych zmaganiach „kadra kontra reszta piratów”
 • Piracka bitwa morska - po której nikt nie zostanie suchy - załogi poszczególnych grup będą miały za zadanie pokonać przeciwników w walce na granaty wodne
 • Szanty po Piracku - bo taniec i piosenka najlepiej odprężają pirata. Przy szantowych melodiach życie kolonijne nabierze prawdziwego sensu i klimatu
 • Poranne manewry Pirackie – czyli zajęcia ruchowo-muzyczne na dobry początek dnia – na sali, boisku lub na plaży. Młodzi piraci to uwielbiają
 • Piracka Filmownia - czyli wieczór w kolonijnym kinie
 • Pirackie Rzemiosło – prawdziwy morski styl! Dziewczęta – piratki zrobią prawdziwą biżuterię, która będzie lśnić w promieniach morskiego słońca! Chłopcy natomiast będą mogli popisać się fantastycznymi morskimi tatuażami! Takie gadżety to niesamowita atrakcja nadająca klimatu całej zabawie!
wypoczynek-2021-04
wypoczynek-2021-05
 • Piracki wieczór - czyli prawdziwy piracki los. Zabawy, podczas których poznamy jak faktycznie wygląda życie na morzu. Dowiemy się co to jest węzeł bosmański oraz co faktycznie znajduje się na dnie morza. Przy tym pełna integracja! Zobaczymy kto pierwszy zapamięta wszystkie imiona...
 • Kodeks Pirata – bo na pełnym morzu trzeba znać zasady! Opowiemy, jak zachować bezpieczeństwo nad wodą oraz jak zostać wilkiem morskim. Dlaczego wodni rozbójnicy nosili opaskę na oku? Dlaczego ich szabla jest zakrzywiona? Dziewczyna-pirat ...czy to możliwe?
 • Pirackie opowieści – czytanie bajek na dobranoc, bo w każdym piracie drzemie dziecko... 😉
 • A także wiele innych niezapomnianych przygód i niespodzianek
 • W niedziele Msza święta

Cena wypoczynku

1950 zł

500 zł zaliczki do 3 dni od podpisania umowy (przelewem lub Bonem Turystycznym)

Cena obejmuje: wszystkie ww. świadczenia (w tym wycieczki), transport autokarem turystycznym na trasie Nowy Sącz – Pobierowo – Nowy Sącz, bilety wstępów, wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek), suchy prowiant na wycieczki i drogę powrotną, ubezpieczenia, płyny dezynfekcyjne, do 15 osób w grupie. Żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów!

Dla każdego dyplom ze zdjęciem oraz prezent niespodzianka.

Informacje dodatkowe

Transport - przejazd klimatyzowanym autokarem z Nowego Sącz do Pobierowa. Autokar z ważnymi badaniami technicznymi, dokumentami, przygotowany do transportu dzieci. Przed wyjazdem kontrola policji zamówiona przez organizatora.

Bagaż - na naszych koloniach obowiązuje LIMIT BAGAŻOWY: 1 sztuka bagażu głównego max 15 kg + 1 sztuka bagażu podręcznego do autokaru (bardzo prosimy o rozważne pakowanie dzieci, co i jak spakować znajdziesz w poradniku, który otrzymasz w mailu). Z praktyki wiemy, że użytkowane jest tak naprawdę ok. 10 kg, reszta wraca nietknięta.

Kadra – wychowawcy i kierownik posiadający kwalifikacje i doświadczenie w prowadzeniu wypoczynku dzieci i młodzieży, współpracujący ze Stowarzyszeniem Sursum Corda. Kadra weryfikowana w stosownych rejestrach wg przepisów szczegółowych obowiązujących osoby mające kontakt z dziećmi.

W sytuacji choroby lub rezygnacji

Opieka medyczna – dostępna na miejscu w ramach NFZ, zapewniamy leki zapisane w wyniku powstałego w czasie wypoczynku zachorowania lub urazu (podawane po konsultacji i za zgodą rodziców). W przypadku stanu zdrowia dziecka wykluczającego transport z grupą w autokarze – odbiór dziecka z wypoczynku organizują i finansują rodzice.

Zachęcamy w dniu podpisania umowy do indywidualnego zakupu ubezpieczenia od rezygnacji lub przerwania wypoczynku, np. w sytuacji nagłego zachorowania (wiele towarzystw ubezpieczeniowych oferuje tego typu usługę, zwykle opłata wynosi 3-5% wartości imprezy turystycznej).

Bezpieczeństwo i wiarygodność

Ratownik wodny - do dyspozycji grupy na miejscu.

Ubezpieczenia: dzieci NNW (link do ogólnych warunków ubezp.) (do kwoty 10.000 zł), OC kadra,  OC Organizatora Turystyki - Signal Iduna, na kwotę 192.733,80 zł, opłacana składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

COVID-19 – przestrzegamy obowiązujące w czasie wypoczynku przepisy i ograniczenia dotyczące wypoczynku oraz grup.

Wypoczynek zgłaszamy do Kuratorium Oświaty do 21 dni przed rozpoczęciem.

Wypoczynek został zgłoszony pod nr 10620/MAL/L-2022 oczekujemy na opublikowanie zgłoszenia przez Kuratorium Oświaty w Krakowie.

 

Organizatorem wypoczynku jest H4People sp. z o.o. – wyodrębniony podmiot gospodarczy, którego wyłącznym właścicielem jest Stowarzyszenie Sursum Corda, posiadający wymagany wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Małopolskiego.

Dokumenty:

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

Niepoprawny numer telefonu
Wiadomość została wysłana na twój nr.
Dziękujemy za pomoc.
×
Skip to content