> Co robimy > Program „Na ratunek”
20220214-na-ratunek-zmienia-sie-w-chcepomagac-1200x600

Program “Na Ratunek” zmienia się w Chcepomagac.org

Swoją działalność w nowej odsłonie rozpoczął serwis zbiórkowy Chcepomagac.org, który zastępuje działający do końca 2021 roku Program "Na ratunek". Prowadzony przez SURSUM CORDA serwis umożliwia dalszą pomoc chorym Podopiecznym Stowarzyszenia w jeszcze szerszym zakresie.

Czytaj więcej

KOMUNIKAT!!!

Informujemy, że od 2022 roku Program "Na Ratunek" zmienił się w projekt Chcepomagac.org, który jest serwisem zbiórkowym, dedykowanym chorym Podopiecznym Stowarzyszenia SURSUM CORDA.

Więcej informacji:
www.chcepomagac.org

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

  • 18 44 11 994
  • kontakt@chcepomagac.org

Program "Na Ratunek" powstał z potrzeby serca - w przenośni i praktyce. Kiedy w 2007 roku zgłosili się do nas rodzice kilkumiesięcznej Emilki, z prośbą o pomoc w zgromadzeniu funduszy na ratującą życie, skomplikowaną operację serca, która musiała się odbyć w ciągu kilkunastu dni, decyzja zapadła natychmiast: działamy!

Ku naszej radości w akcję udało się zaangażować wiele osób oraz media. Serce Emilki skupiło wiele Otwartych Serc - dziewczynka mogła zostać poddana operacji. W napięciu czekaliśmy na wynik... Później była radość, bo wszystko się udało. Życie zostało uratowane. Mała Emi będzie mogła cieszyć sie swoimi rodzicami, miłością i pięknem świata.

Każde uderzenie jej serca, to podziękowanie dla wielu Osób i Firm Dobrej Woli, które RAZEM połączyły siły i przekazały fundusze na leczenie dziewczynki. Nasz udział polegał na stworzeniu warunków, żeby ludzie mogli efektywnie pomóc.

Zaraz później trafił do nas Adaś, Wiktoria, a zaprzyjaźnieni dziennikarze, znajomi i wolonariusze okazali się wrażliwymi ludźmi i dlatego jest ciąg dalszy...

Nasi podopieczni

Nasi podopieczni

Zostań Superbohaterem

Każdy może zostać Superbohaterem i pomagać podopiecznym Programu "Na ratunek", przekazując 1% swojego podatku. Nawet nie wiesz, jak wiele to znaczy... Pamiętaj, że #DobroWraca.

Przekaż 1%

cp_podopieczny_025_red

Możesz pomagać

Koordynator

kjasinski_03

Sabina Kowalczyk

Koordynator Programu "Na Ratunek"

tel. 18 44 11 994

skowalczyk@sc.org.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content