> Co robimy > Program „Na ratunek”
20220214-na-ratunek-zmienia-sie-w-chcepomagac-1200x600

Program “Na Ratunek” zmienia się w Chcepomagac.org

Swoją działalność w nowej odsłonie rozpoczął serwis zbiórkowy Chcepomagac.org, który zastępuje działający do końca 2021 roku Program "Na ratunek". Prowadzony przez SURSUM CORDA serwis umożliwia dalszą pomoc chorym Podopiecznym Stowarzyszenia w jeszcze szerszym zakresie.

Czytaj więcej

KOMUNIKAT!!!

Informujemy, że od 2022 roku Program "Na Ratunek" zmienił się w projekt Chcepomagac.org, który jest serwisem zbiórkowym, dedykowanym chorym Podopiecznym Stowarzyszenia SURSUM CORDA.

Więcej informacji:
www.chcepomagac.org

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

  • 18 44 11 994
  • kontakt@chcepomagac.org

Program "Na Ratunek" powstał z potrzeby serca - w przenośni i praktyce. Kiedy w 2007 roku zgłosili się do nas rodzice kilkumiesięcznej Emilki, z prośbą o pomoc w zgromadzeniu funduszy na ratującą życie, skomplikowaną operację serca, która musiała się odbyć w ciągu kilkunastu dni, decyzja zapadła natychmiast: działamy!

Ku naszej radości w akcję udało się zaangażować wiele osób oraz media. Serce Emilki skupiło wiele Otwartych Serc - dziewczynka mogła zostać poddana operacji. W napięciu czekaliśmy na wynik... Później była radość, bo wszystko się udało. Życie zostało uratowane. Mała Emi będzie mogła cieszyć sie swoimi rodzicami, miłością i pięknem świata.

Każde uderzenie jej serca, to podziękowanie dla wielu Osób i Firm Dobrej Woli, które RAZEM połączyły siły i przekazały fundusze na leczenie dziewczynki. Nasz udział polegał na stworzeniu warunków, żeby ludzie mogli efektywnie pomóc.

Zaraz później trafił do nas Adaś, Wiktoria, a zaprzyjaźnieni dziennikarze, znajomi i wolonariusze okazali się wrażliwymi ludźmi i dlatego jest ciąg dalszy...

Nasi podopieczni

Nasi podopieczni

Zostań Superbohaterem

Każdy może zostać Superbohaterem i pomagać podopiecznym Programu "Na ratunek", przekazując 1% swojego podatku. Nawet nie wiesz, jak wiele to znaczy... Pamiętaj, że #DobroWraca.

Przekaż 1%

cp_podopieczny_025_red

Możesz pomagać

Koordynator

kjasinski_03

Sabina Kowalczyk

Koordynator Programu "Na Ratunek"

tel. 18 44 11 994

skowalczyk@sc.org.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

Niepoprawny numer telefonu
Wiadomość została wysłana na twój nr.
Dziękujemy za pomoc.
×
Skip to content