> Co robimy > Centrum Mediacji > Nasi mediatorzy

Nasi mediatorzy

zespol_mediatorow_01

Już od 2010 roku prowadzimy Centrum Mediacji, a nasze doświadczenie pozwala na prowadzenie skutecznych działań w ramach zgłaszanych wniosków o mediacje. Co istotne, posiadamy doświadczony zespół mediatorów, dzięki czemy odsetek mediacji kończących się ugodą jest bliski 70%.

Alina Dziewięcka

Magister pedagogiki, jest mediatorem do spraw karnych i rodzinnych. Ukończyła Szkołę Trenerów Biznesu i Doradców Personalnych oraz liczne szkolenia pogłębiające umiejętności wychowawcze. Jest pedagogiem szkolnym. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli, rodziców oraz młodzieży. Autorka wielu publikacji o tematyce wychowawczej.

Piotr Brzukała

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Specjalizacja – pedagog specjalny – resocjalizacja, jest mediatorem ds. karnych, rodzinnych i nieletnich. Ukończył szkolenie mediatorów w Małopolskim Stowarzyszeniu Mediacji MSW w Krakowie. Jest emerytowanym funkcjonariuszem policji, aktywnie pomaga od ponad 10 lat w zakresie porad prawnych w Stowarzyszeniu „ARKA – Poradnia Specjalistyczna i Telefon Zaufania” przy Bazylice św. Małgorzaty w Nowym Sączu. Zajmuje się także sektami i podkulturami młodzieżowymi. Jest wieloletnim instruktorem harcerskim. Prowadził drużyny harcerskie o profilu żeglarskim. Posiada duże doświadczenie w pracy z młodzieżą z trudnościami wychowawczymi oraz z rodzinami wieloproblemowymi. Przez kilka lat prowadził pogotowie rodzinne przy Sądeckim Ośrodku Adopcyjno-Opiekuńczym. Hobby – żeglarstwo, sport spadochronowy, pływanie, nurkowanie.

Ewa Kukla

Posiada wykształcenie wyższe pedagogiczne, studia podyplomowe w zakresie socjoterapii, ukończone dodatkowe formy doskonalenia zawodowego. Mediator ds. karnych, rodzinnych i nieletnich. Doświadczenie zawodowe: wieloletni wychowawca i pedagog w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Nowym Sączu, socjoterapeuta w jednym z sądeckich zespołów szkół, długoletnie doświadczenie w pracy z dzieckiem i rodziną, współautorka kilku programów do pracy z dzieckiem trudnym i rodziną.

Warto wiedzieć!

Wszyscy mediatorzy współpracujący z Sądeckim Centrum Mediacji są wpisani na listę mediatorów stałych przy Sądzie Okręgowym w Nowym Sączu i ukończyli specjalistyczne kursy dla mediatorów.

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content