> Aktualności > 23 378 złotych na koncie Konrada! Do pełni szczęścia brakuje niewiele

Aktualności

20210716-konrad-tokarczyk-avangarda

16 lipca 2021

23 378 złotych na koncie Konrada! Do pełni szczęścia brakuje niewiele

Mamy bardzo dobrą wiadomość! Dzięki ofiarności darczyńców i klientów Salonu Fryzjerskiego "Awangarda" w Nowym Sączu, marzenia o nowym wózku dla 12-letniego Konrada stają się realne. Przez ostatnie kilkanaście dni, w ramach akcji „Włosy w górę dla Konrada Tokarczyka”, udało się zebrać niebagatelną kwotę 23 378 złotych!

Dobroczynne strzyżenie, licytacje oraz zbiórka do puszek – tak wiele się działo! Każdy, kto w dniach 21-22 czerwca skorzystał z usług salonu, przekazał pieniądze na nowy wózek inwalidzki dla Konrada. Równolegle, na ten sam cel prowadzona była na Facebooku licytacja bonów kosmetycznych, voucherów i dzieł sztuki, z której kwota mocno zasiliła konto akcji.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za okazane serce i wsparcie. Szczególne podziękowania kierujemy do właścicieli i pracowników Salonu Fryzjerskiego "Awangarda" - pomysłodawców akcji „Włosy w górę dla Konrada Tokarczyka”. Bez tak wspaniałej inicjatywy i zaangażowania całego zespołu, zebranie takiej sumy nie byłoby możliwe.

Pamiętajcie! Do spełnienia marzeń brakuje jeszcze ponad 13 tys. złotych. Zbiórka trwa nadal. W dowolnym miejscu i czasie można wesprzeć Konrada wpłacając pieniądze przez stronę: 

Promienny uśmiech, który nie znika z twarzy 12-letniego Konradka daje nadzieję, że pozostała kwota szybko zostanie zebrana, a podopieczny Stowarzyszenia sursum Corda będzie mógł znacznie sprawniej poruszać się na nowym wózku.

Podaruj sprawność Konradowi! Pamiętaj, dobro wraca!

Relavcja z wydarzenia:

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content