Na RatunekWolontariatWypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjegoFESTYN RODZINNY - oferta animacyjna dla dzieciŚlub z sercem
KRS 0000020382


Nasz profil na Naszej Klasie


Pomóż - wpłaty online:
Płatności.pl
newsletter


Kryszta-y Soli Otrzymaliśmy Nagrodę Kryształy Soli - dla najlepszej organizacji pozarządowej w Woje- wództwie Małopolskim, w kategorii polityka społeczna
Ziarnko Gorczycy ZIARNKO GORCZYCY za wyzwalanie dobra w ludziach, za profesjona- lizm i uczciwość, usta- nawianie wysokich standardów w pracy org. pozarządowych
Amicus HominumAMICUS HOMINUM dla Małgosi Wróbel za projekt „Chata”


Strona zgodna ze standardem XHTML 1.0 Transitional

 

Zamień kwiat na lepszy świat

Zamień kwiat na lepszy świat

 

Dzień ślubu to wyjątkowy moment w życiu każdego człowieka.

Czy w tym dniu Wasze serca zmieszczą serca innych ?

Zachęcamy Młode Pary - podzielcie się swoim szczęściem z innymi !

 

Co trzeba zrobić:

Krok 1. Skontaktujcie się z nami telefonicznie lub mailowo.

Krok 2. Otrzymacie od nas wizytówki dla gości informujące o akcji, aby pieniądze, które planują wydać na bukiety, wrzucili w dniu ślubu do skarbonki z serduszkiem, na wyznaczony przez Was cel. Wizytówki można dołączyć do zaproszeń. 

Krok 3. Otrzymacie od nas puszkę, do której Wasi goście będą mogli wrzucić datki, a następnie wpłacicie je na konto Stowarzyszenia. 
W ramach podziękowania za "Dobre Serca" my odwdzięczymy się Wam darmową, 3-godzinną animacją dla najmłodszych uczestników wesela :)

Krok 4. Przyślijcie nam kilka swoich zdjęć ślubnych, abyśmy mogli podzielić się z innymi Waszym szczęściem.

Krok 5. Bądźcie szczęśliwi i dumni, że zawartość skarbonki zainwestowaliście w zdrowie, życie, czy szczęśliwe dzieciństwo. Wierzymy, że przekazane dobro powraca.

 

Zdecydujcie komu chcecie pomóc:

- Chorym objętym programem „Na Ratunek”

Zdrowie ma niekiedy swoją cenę... W tym programie ratujemy życie finasując z zebranych funduszy operacje, leczenie i rehabilitację, zwłaszcza dzieci. Jeździmy do naszych podopiecznych, rozmawiamy i wspieramy w trudnych chwilach. Możecie nam w tym wszystkim pomóc i mieć realny wkład w czyjeś uratowane życie. Warto? Pewnie, że tak! Poznajcie naszych podopiecznych >>

- Dzieciom, które marzą o przygodzie

Czy macie jakieś wspaniałe wspomnienia z wakacji, gdy byliście dziećmi? Czy byliście kiedyś na świetnej kolonii? Czy pamiętacie swoje wakacyjne przygody? W Polsce tylko co trzecie dziecko gdziekolwiek wyjeżdża na wakacje. Co roku organizujemy wakacyjny wypoczynek dla ponad kilkuset dzieci. Możesz zafundować dziecku z rodziny znajdującej się w trudnej sytuacji niezapomnianą przygodę. Dzięki Wam jedno lub dwoje wyjedzie na wakacje. Dobre wspomnienia z dzieciństwa to świetny kapitał na przyszłość !

- Rozwijajcie wolontariat

Rozpoczynacie nową drogę w życiu, będziecie też mieli więcej obowiązków, a tym samym mniej czasu, żeby np. pomagać innym. Nic nie szkodzi. 
Jest wielu ludzi, którzy z nami współpracują i chcą być wolontariszami. My tworzymy im do tego warunki i możliwości: szkolimy z udziałem specjalistów, organizujemy seminaria, zwracamy koszty dojazdu do podopiecznych, kupujemy materiały do pracy, wyposażamy w potrzebny sprzęt, prowadzimy akcje promujące ideę wolontariatu. Możesz pomagać potrzebującym rękami naszych wolontariuszy.

 

Kontakt:

Stowarzyszenie SURSUM CORDA
ul. Lwowska 11 (wejście z tyłu budynku, od ul. Świętej Małgorzaty 3); 33-300 Nowy Sącz

 

Koordynator ds. animacji 
tel. 508 772 398
e-mail: animacje@sc.org.pl

Wpłaty zebranych funduszy można dokonywać on-line: 

lub na rachunek: Stowarzyszenie SURSUM CORDA, 11 8805 0009 0018 7596 2017 0003

 

Podziel się Swoją radością tak jak zrobili to inni:

 

                               

<< powrót

  |   Ostatnia aktualizacja: 28-05-2020   |   Zgłoś błąd na stronie: mail   |