Ta witryna używa cookies. Zamknij
Na RatunekWolontariatWypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjegoFESTYN RODZINNY - oferta animacyjna dla dzieciŚlub z sercem
KRS 0000020382


Nasz profil na Naszej Klasie


Pomóż - wpłaty online:
Płatności.pl
newsletter


Kryszta-y Soli Otrzymaliśmy Nagrodę Kryształy Soli - dla najlepszej organizacji pozarządowej w Woje- wództwie Małopolskim, w kategorii polityka społeczna
Ziarnko Gorczycy ZIARNKO GORCZYCY za wyzwalanie dobra w ludziach, za profesjona- lizm i uczciwość, usta- nawianie wysokich standardów w pracy org. pozarządowych
Amicus HominumAMICUS HOMINUM dla Małgosi Wróbel za projekt „Chata”


Strona zgodna ze standardem XHTML 1.0 Transitional

 


 

BARTŁOMIEJ WOJNAR (ur.2006r.)

Mam na imię Bartek. W 2006r. moim rodzicom zawalił się świat, kiedy dowiedzieli się, że jestem ciężko chory. Wykryto u mnie nowotwora złośliwego nerek. Przeszedłem ciężkie leczenie chemioterapią i dwie operacje, które pozbawiły mnie jednej nerki i prawie połowę drugiej. Oprócz tych operacji przeszedłem jeszcze cztery i kilka zabiegów chirurgicznych związanych z układem moczowym. W przyszłości czekają mnie kolejne operacje.

Jestem pod małą kontrolą specjalistów z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu. Ze względu na słabą odporność - często choruję i opuszczam lekcje w szkole, dlatego też mam nauczanie indywidualne w domu.

Jestem miłym i radosnym chłopcem, mam mnóstwo pomysłów i wiele marzeń. Interesuję się przyrodą i uwielbiam dinozaury. Moim największym marzeniem jest być zdrowym i wyjechać na wakacje nad morze. Muszę zażywać dużo lekarstw i suplementów diety, które wspomagają mój organizm. Stosuję też specjalną dietę, która wspomaga mój organizm w walce z chorobą. Moi rodzice wydają mnóstwo pieniędzy na moje leczenie, na leki, częste wyjazdy do szpitala i pobyt w nim. Dlatego też będziemy wdzięczni za każdą pomoc.

 Bartłomiej 

Mam na imię Bartek. Interesuję się przyrodą, moją pasją są dinozaury, a największym marzeniem: być zdrowym i spędzić wakacje nad morzem. 8 lat temu moim rodzicom zawalił się świat, gdy dowiedzieli się, że jestem ciężko chory. Wykryto u mnie nowotwór złośliwy nerek. Przeszedłem już chemioterapię i serię operacji, które pozbawiły mnie jednej nerki i prawie połowy drugiej. W przyszłości czekają mnie kolejne operacje. Muszę zażywać dużo lekarstw i suplementów diety, które wspomagają organizm w walce z chorobą. Moi rodzice wydają mnóstwo pieniędzy na moje leczenie. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc. 

Jak pomóc ?

 wpłać dowolną kwotę na specjalne konto bankowe 

Stowarzyszenie SURSUM CORDA
26 8805 0009 0018 7596 2000 0080

z dopiskiem/tytułem "Bartek Wojnar"

W przypadku wpłat z zagranicy należy podać dodatkowo kod swift: 
POLUPLPR, zaś przed numerem powyższego rachunku wpisać: PL

 

 przekaż 1% podatku 
w deklaracji PIT wpisz nasz  nr KRS 00000 20382
w polu "Cel szczegółowy" dopisz "Bartek Wojnar"

 


 KRS na SMS  Ściągnij za darmo SMS-em nr KRS na komórkę i miej podczas rozliczania PIT !

Wyślij bezpłatny SMS o treści KRS na darmowy nr 4321, a odeślemy Ci nieodpłatnie nasz nr KRS !

SMS działa w miesiącach styczeń-kwiecień
Rozlicz PIT przez internet za pomocą darmowego programu e-PITy
(drukuje i wysyła PIT przez internet)

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

w polu "Cel szczegółowy 1%" wpisz imię i nazwisko PodopiecznegoArtykuł w Gazecie Krakowskiej >>>Bieżące rozliczenie akcji - stan na dzień 29.08.2019r.

5.383,00 złDarowizny
791,60 złWpływy z Kampanii 1% za rok podatkowy 2015
1.366,83 złWpływy z Kampanii 1% za rok podatkowy 2016
135,10 złWpływy z Kampanii 1% za rok podatkowy 2017
- 6.753,99 złWydatkowano na leczenie
- 2,00 złNiezależne prowizje i opłaty bankowe
920,54 złPozostało na dalsze leczenie


Galeria chwały
czyli chronologiczny wykaz Darczyńców, którzy wpłacili pieniądze na konto - obejmuje wpłaty zaksięgowane

OSOBY FIZYCZNE
Przemysław Fiut; Rafał Szulc; Anna Tokarz; Maria Tęcza; Maria i Stanisław Kruczek; Andrzej Stanisz; Tadeusz Olchawa; Marcin Stokowski; Rafał i Paulina Domagalscy; Łukasz Marek; Grzegorz Krawczuk; Marcin Duraj; Radomir Śpiołek; Anna Majcher; Grzegorz Golański; Piotr Pałucki; Iwona Chmielewska; Michał Bożek; Anna Majewska; Krzysztof Maćkowiak; Benedykt Kafel; Andrzej Pikoń; Tomasz Jendrysik; Marcin Golik; Grzegorz Skoczylas; Bartosz Pasich; Grażyna i Marek Mineccy; Adam Leks; Bartłomiej Borzęcki-Kamiński; Tadeusz Olchawa; E.M. Pajor; Paweł Piotrowski; Andrzej Kunysz; Grzegorz Skorek;

FIRMY I INSTYTUCJE

FOXCOM.PL Arkadiusz Sajdak; RRK Serwis;

Pomóż i zobacz ile daje to radości...Pomagając także korzystasz

Wszystkim Darczyńcom dziękujemy za pomoc oraz przypominamy, że darowizny przekazane na nasze konta podlegają odpisom podatkowym. 

  • dla osób fizycznych - jest to limit do 6% od dochodu
  • dla osób prawnych - jest to limit do 10% od dochodu
|   Wizyty: teraz 1 , dzisiaj 1 , miesiąc 31 , rok 259  |   Ostatnia aktualizacja: 12-02-2020   |   Zgłoś błąd na stronie: mail   |