Na RatunekWolontariatWypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjegoFESTYN RODZINNY - oferta animacyjna dla dzieciŚlub z sercem
KRS 0000020382


Nasz profil na Naszej Klasie


Pomóż - wpłaty online:
Płatności.pl
newsletter


Kryszta-y Soli Otrzymaliśmy Nagrodę Kryształy Soli - dla najlepszej organizacji pozarządowej w Woje- wództwie Małopolskim, w kategorii polityka społeczna
Ziarnko Gorczycy ZIARNKO GORCZYCY za wyzwalanie dobra w ludziach, za profesjona- lizm i uczciwość, usta- nawianie wysokich standardów w pracy org. pozarządowych
Amicus HominumAMICUS HOMINUM dla Małgosi Wróbel za projekt „Chata”


Strona zgodna ze standardem XHTML 1.0 Transitional

 

 

MIŁOSZ MARSZAŁEK (ur. 2001r.)   

Miłosz przegrał walkę z nowotworem.
Zmarł w listopadzie 2017r.

U Miłosza wykryto nowotwór - neuroblastomę. Leczenie rozpoczął w czerwcu 2012r. Miał podawaną chemię, przeszedł autoprzeszczep, radioterapię, operację. Za granicą miał podawane przeciwciała. Rok po zakończeniu leczenie choroba niestety wróciła.

Nasza sytuacja rodzinna jest bardzo trudna, dużo wydajemy na dojazdy do Krakowa (nie mamy swojego samochodu), w domu też nie mamy zbyt dobrych warunków...nie zawsze na wszystko starcza - mówi mama, Pani Renata.

Miłosz jest spokojnym nastolatkiem. Interesuje się sportem, lubi grać w piłkę i jak wielu w jego wieku interesuje się grami komputerowymi.

W tym momencie dla Rodziny Miłosza największym kosztem są dojazdy do Krakowa (mieszkają w Besku, woj. podkarpackie). Potrzebny też jest remont w domu - brak centralnego ogrzewania nie sprzyja powrotowi do zdrowia, a jak wiadomo, chemia osłabia odporność.

Potrzebuje Waszej pomocy - możemy na Was liczyć?

  

Galeria chwały 
czyli chronologiczny wykaz Darczyńców, którzy wpłacili pieniądze na konto - obejmuje wpłaty zaksięgowane

stan na dzień 28.09.2017r.

OSOBY FIZYCZNE
Lesław Murdzia; Zuzanna Rajter; Janina Węgrzyn; Ryszarda Krukar; Aneta Szymusiak; Kinga Bulzak; Krzysztof Zubik; Danuta Zając; Agata Wicher Maciejczyk; Jakub Janur; Jarosław Wierzbicki; Aneta Hasior-Mordarska; Kinga Bulzak z mężem;


FIRMY I INSTYTUCJE
...

Pomóż i zobacz ile daje to radości...
Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

 

Pomagając także korzystasz

Wszystkim Darczyńcom dziękujemy za pomoc oraz przypominamy, że darowizny przekazane na nasze konta podlegają odpisom podatkowym. 

  • dla osób fizycznych - jest to limit do 6% od dochodu
  • dla osób prawnych - jest to limit do 10% od dochod
  |   Ostatnia aktualizacja: 28-05-2020   |   Zgłoś błąd na stronie: mail   |