Ta witryna używa cookies. Zamknij
Na RatunekWolontariatWypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjegoFESTYN RODZINNY - oferta animacyjna dla dzieciŚlub z sercem
KRS 0000020382


Nasz profil na Naszej Klasie


Pomóż - wpłaty online:
Płatności.pl
newsletter


Kryszta-y Soli Otrzymaliśmy Nagrodę Kryształy Soli - dla najlepszej organizacji pozarządowej w Woje- wództwie Małopolskim, w kategorii polityka społeczna
Ziarnko Gorczycy ZIARNKO GORCZYCY za wyzwalanie dobra w ludziach, za profesjona- lizm i uczciwość, usta- nawianie wysokich standardów w pracy org. pozarządowych
Amicus HominumAMICUS HOMINUM dla Małgosi Wróbel za projekt „Chata”


Strona zgodna ze standardem XHTML 1.0 Transitional

 

 


MARCIN ROLA

- Mamusiu nie martw się! Będę silny i dam radę! - dodaje otuchy Marcinek swojej zmartwionej mamie. Poznajcie niezwykle silnego chłopca. Zwracamy się do wszystkich o pomoc! Nie zwlekajcie, bo w przypadku 6-letniego Marcinka Roli z Mogilna czas nie leczy ran. Ten niezwykle dzielny chłopiec pierwszy raz zachorował w 2014 roku. Przeszedł wówczas intensywną chemioterapię, co pozwoliło mu pokonać pierwsze starcie z nowotworem - ostrą białaczką limfoblastyczną.

Niestety choroba powróciła ze wzmożona siłą. Teraz ani chemioterapia, ani wytrwałość małego chłopca nie zapewnią wygranej z chorobą. Marcinek by żyć potrzebuje przeszczepienia szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego.
 
Mimo swojej ciężkiej choroby Marcinek nie traci pozytywnej energii i pogody ducha. Układając coraz to wyższe konstrukcje z klocków oraz w grze Minecraft Marcinek marzy, by pewnego dnia zostać sławnym architektem.
- "Wierzymy, że dzięki pomocy ludzi o dobrym sercu będzie mógł na nowo cieszyć się pełnią życia i funkcjonować jak każde zdrowe dziecko w jego wieku" - zachęca Mama dzielnego chłopca.
 
 
 
 Marcinek 
 
Hej! Jestem Marcin, mam sześć lat i muszę być silny, żeby wygrać z białaczką. Bardzo chciałbym, żeby mama nie musiała się już o mnie martwić. Pierwszy raz zachorowałem dwa lata temu i wygrałem. Teraz choroba wróciła, ale obiecuję, że będę bardzo dzielny i znów wyzdrowieję.  Żeby tak się mogło st*ać, trzeba odnaleźć mojego genetycznego bliźniaka , który zgodzi się na przeszczep szpiku. Wiem, że taki przeszczep nie boli, więc nie ma się czego bać. A może Ty pomożesz mi  wyzdrowieć?
 


Rozliczenie akcji

5.495,58 złDarowizny
11.940,43 złWpływy z Kampanii 1% za rok podatkowy 2015
- 11.120,48 złWydatkowano na leczenie
- 7,00 złNiezależne prowizje i opłaty bankowe
6.308,53 złPozostało - przekazane na fundusz programu Na Ratunek


Galeria chwały
czyli chronologiczny wykaz Darczyńców, którzy wpłacili pieniądze na konto

OSOBY FIZYCZNE
Małgorzata Mróz-Stachura; Renata Zwolińska; Aneta Kaczmarczyk; Lidia Bulanda-Kogut; Adam Rola; Małgorzata Jarosz; Kinga Jasińska; Bożena Olchawa; Lidia Tyrkiel-Cebula; Tadeusz Sabadasz; Tomasz Rosiek; Lidia Mamiak; Barbara Żuchowicz; uczestnicy Koncertu charytatywnego w LaRocca w dn. 21.02.2016r.; Lucyna i Stanisław Śliwa; Bernadeta Mrzygłód; Przemysław Fiut; Sylwia Skrzypiec; Beata Szarek; Monika Pach; Monika Kożuch; Dawid Stypuła; Tomasz Krupczak; Agnieszka Zwolińska; Natalia Zając; Sabina Jelińska; Joanna Wolińska; Michał Koczanowicz;

FIRMY I INSTYTUCJE
Sklep Spożywczo-Przemysłowy-Jacek Fornagiel Jacek (Mogilno);

Pomóż i zobacz ile daje to radości...

 Pomagając także korzystasz

Wszystkim Darczyńcom dziękujemy za pomoc oraz przypominamy, że darowizny przekazane na nasze konta podlegają odpisom podatkowym. 

  • dla osób fizycznych - jest to limit do 6% od dochodu
  • dla osób prawnych - jest to limit do 10% od dochodu

 

|   Wizyty: teraz 1 , dzisiaj 5 , miesiąc 54 , rok 454  |   Ostatnia aktualizacja: 22-10-2019   |   Zgłoś błąd na stronie: mail   |