Ta witryna używa cookies. Zamknij
Na RatunekWolontariatWypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjegoFESTYN RODZINNY - oferta animacyjna dla dzieciŚlub z sercem
KRS 0000020382


Nasz profil na Naszej Klasie


Pomóż - wpłaty online:
Płatności.pl
newsletter


Kryszta-y Soli Otrzymaliśmy Nagrodę Kryształy Soli - dla najlepszej organizacji pozarządowej w Woje- wództwie Małopolskim, w kategorii polityka społeczna
Ziarnko Gorczycy ZIARNKO GORCZYCY za wyzwalanie dobra w ludziach, za profesjona- lizm i uczciwość, usta- nawianie wysokich standardów w pracy org. pozarządowych
Amicus HominumAMICUS HOMINUM dla Małgosi Wróbel za projekt „Chata”


Strona zgodna ze standardem XHTML 1.0 Transitional

 


HANIA MATIASZEWSKA
(ur. 2018r.)

 

Hania urodziła się poprzez cesarskie cięcie. Miał być to jeden z najszczęśliwszych dni w życiu jej rodziców. Okazało się jednak, że dziewczynka jest chora - ma zespół Downa i poważną wadę serduszka. Zaskoczenie rodziców było tym większe, że badania wykonywane w czasie ciąży nic nie wykazały. Już w 7 tygodniu życia maleństwo przeszło pierwszą operację serca. Będzie kolejna. Ze względu na obniżone napięcie mięśniowe Haneczka musi byś regularnie rehabilitowana, aby z czasem mogła siedzieć i chodzić.

- Nasza córeczka jest pod opieką wielu specjalistów: kardiologów, kardiochirurgów, endokrynologa, nefrologa, gastrologa, neurologopedy, rehabilitanta, fizjoterapeuty i pedagoga. Jest karmiona sondą. Częste pobyty w szpitalu, jej leczenie, rehabilitacja, wizyty u specjalistów są bardzo kosztowne. Robimy wszystko, aby nasz skarb był zdrowy i szczęśliwy. Prosimy wszystkich, którym nie jest obojętny los naszej córeczki o pomoc i wsparcie - apelują rodzice.


Cześć! Jestem Hania… „Hania do kochania”- tak mówi o mnie moja starsza siostra Zosia. I rzeczywiście jestem do kochania, całowania i przytulania, jak wszystkie dzieci z Zespołem Downa. Urodziłam się z Zespołem Downa i z wadą serduszka. Każdego dnia udowadniam wszystkim, że jestem wielkim mocarzem, bo walczę o swoje zdrowie i życie. Przeszłam już jedną operację serduszka. Mam założoną opaskę na tętnicę płucną, która chroni moje płuca przed nadmiernym napływem krwi. Niedługo czeka mnie jeszcze jedna operacja, dużo poważniejsza. Jestem karmiona sondą, bo mam problemy z jedzeniem.

Moi rodzice i rodzeństwo bardzo mnie kochają. Każdy mój mały sukces jest dla nich wielką radością. Jednak, abym mogła żyć i prawidłowo się rozwijać potrzebuję systematycznej rehabilitacji i leczenia, które jest bardzo kosztowne. Potrzebuję również Twojej pomocy! Pomożesz mi? Pamiętaj, że okazane dobro i miłość wraca do nas ze zdwojoną siłą!"

  HANIA  

Cześć! Jestem Hania, „Hania do kochania”- tak mówi moja starsza siostra Zosia. I rzeczywiście jestem do kochania, całowania i przytulania, jak wszystkie dzieci z zespołem downa. Urodziłam się z zespołem downa i z wadą serduszka. Każdego dnia walczę o swoje zdrowie i życie. Przeszłam już jedną operację serduszka. Niedługo czeka mnie jeszcze jedna operacja. Moi bliscy bardzo mnie kochają. Każdy mój mały sukces jest dla nich wielką radością. Abym mogła żyć i prawidłowo się rozwijać, potrzebuję leczenia, które jest bardzo kosztowne. Potrzebuję więc Twojej pomocy!Jak pomóc ?

 wpłać dowolną kwotę na specjalne konto bankowe 

Stowarzyszenie SURSUM CORDA
26 8805 0009 0018 7596 2000 0080

z dopiskiem/tytułem "Hanna Matiaszewska"


W przypadku wpłat z zagranicy należy podać dodatkowo kod swift: 
POLUPLPR, zaś przed numerem powyższego rachunku wpisać: PL

 

 przekaż 1% podatku 
w deklaracji PIT wpisz nasz  nr KRS 00000 20382
w polu "Cel szczegółowy" dopisz "Hanna Matiaszewska"

 


 KRS na SMS  Ściągnij za darmo SMS-em nr KRS na komórkę i miej podczas rozliczania PIT !

Wyślij bezpłatny SMS o treści KRS na darmowy nr 4321, a odeślemy Ci nieodpłatnie nasz nr KRS !

SMS działa w miesiącach styczeń-kwiecień
Rozlicz PIT przez internet za pomocą darmowego programu e-PITy
(drukuje i wysyła PIT przez internet)

Wypełnij Pity online 2018

w polu "Cel szczegółowy 1%" wpisz imię i nazwisko Podopiecznego
Bieżące rozliczenie akcji - stan na dzień 29.08.2019r.

40.000,06 złDarowizny
- 10.379,87 złWydatkowano na lecznie i rehabilitację
- 0,00 złNiezależne prowizje bankowe
29.620,19 złPozostało na leczenie

Pomóż i zobacz ile daje to radości...

 
Pomagając także korzystasz

Wszystkim Darczyńcom dziękujemy za pomoc oraz przypominamy, że darowizny przekazane na nasze konta podlegają odpisom podatkowym. 

  • dla osób fizycznych - jest to limit do 6% od dochodu
  • dla osób prawnych - jest to limit do 10% od dochodu
|   Wizyty: teraz 1 , dzisiaj 10 , miesiąc 163 , rok 2634  |   Ostatnia aktualizacja: 22-10-2019   |   Zgłoś błąd na stronie: mail   |