Na RatunekWolontariatWypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjegoFESTYN RODZINNY - oferta animacyjna dla dzieciŚlub z sercem
KRS 0000020382

Nasz profil na Naszej Klasie

Pomóż - wpłaty online:
Płatności.pl

newsletter

Kryszta-y Soli Otrzymaliśmy Nagrodę Kryształy Soli - dla najlepszej organizacji pozarządowej w Woje- wództwie Małopolskim, w kategorii polityka społeczna
Ziarnko Gorczycy ZIARNKO GORCZYCY za wyzwalanie dobra w ludziach, za profesjona- lizm i uczciwość, usta- nawianie wysokich standardów w pracy org. pozarządowych
Amicus HominumAMICUS HOMINUM dla Małgosi Wróbel za projekt „Chata”

Strona zgodna ze standardem XHTML 1.0 Transitional

Rekrutacje zakończone

 Specjalista ds. projektów

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe magisterskie
- B. dobra komunikatywność, kultura osobista, umiejętność pracy zespołowej i pod presją czasu
- Analityczne i zadaniowe myślenie, dobra samoorganizacja, umiejętność realizacji wielu działań jednocześnie
- Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu wyzwań
- Swoboda formułowania tekstów pisanych
- B. dobra obsługa komputera, m.in. w zakresie: Word, Excel (mile widziana znajomość dowolnego programu graficznego)
Czynne prawo jady kategorii B
- Mile widziana znajomość j. angielskiego
- Znajomość aktów prawnych dotyczących organizacji pozarządowych
- Znajomość zasad funkcjonowania III sektora
- Mile widziane doświadczenie w aktywności społecznej, aplikowaniu w konkursach grantowych, pracy metodą projektu

Zakres obowiązków:

- monitorowanie źródeł konkursów grantowych
- prowadzenie i opracowywanie korespondencji
- wyszukiwanie i analiza danych, syntetyczne określanie celów, działań, charmonogramów i rezultatów
- opracowywanie wniosków aplikacyjnych w konkursach grantowych
- zarządzanie projektami społecznymi
- projektowanie i wykonywanie zaplanowanych budżetów
- prowadzenie dokumentacji projektowej i raportowanie
- opracowywanie sprawozdań i prowadzenie ewaluacji
- pozyskiwanie do współpracy partnerów
- wykonywanie czynności administracyjno-finansowych, związanych z realizacją projektów

umowa o pracę: 1 etat

CV (ze zdjęciem) oraz list motywacyjny prosimy wysłać na adres rekrutacja@sc.org.pl do dnia 15.01.2017 roku.
W tytule maila należy wpisać SPECJALISTA ds. PROJEKTÓW.

Wybrane osoby zaprosimy, za pośrednictwem maila, na rozmowę kwalifikacyjną.

 Wychowawca na półkolonii

Cieszy Cię praca z dziećmi, jesteś twórcza(y), odpowiedzialna(y) i masz kwalifikacje? - zostań wychowawcą na naszym półzimowisku!
Praca od 30 stycznia do 10 lutego 2017, N.Sącz.

Oczekujemy:
- predyspozycji do pracy z dziećmi, w tym uśmiechu i dużych umiejętności komunikacyjnych
- zaangażowania, motywacji i entuzjazmu do pracy
- min. średniego wykształcenia
- koniecznych kwalifikacji (nauczyciel lub ukończony kurs wychowawcy kolonijnego)
- mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi oraz pasje i zdolności możliwe do wykorzystania w pracy

Oferujemy:
- pracę w robocze dni tygodnia, po 8 godzin dziennie
- dobrze zaplanowany program i wsparcie kierownika
- konieczne materiały do pracy z grupą
- mało liczne grupy dzieci w wieku szkoły podstawowej (ok. 12 os.)
- wyżywienie (II śniadanie i obiad)
- udział w wycieczkach i atrakcjach
- uczciwe wynagrodzenie (um. zlecenie)

Czekamy na Twoje CV (ze zdjęciem) oraz krótkie uzasadnienie dlaczego chcesz u nas pracować oraz jakie aktywności możesz zaproponować dzieciom jako wychowawca, do 8 stycznia 2017, na adres: rekrutacja@sc.org.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami, które zaprosimy do dalszej części rekrutacji.

 Sekretarz - pracownik biurowy

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe, min. licencjackie
- Nieprzeciętne umiejętności komunikacyjne, kultura osobista, umiejętność pracy pod presją czasu
- Bardzo dobra samoorganizacja, umiejętność realizacji wielu działań jednocześnie
- B. dobra obsługa komputera, m.in. w zakresie: Word, Excel (mile widziana znajomość dowolnego programu graficznego)
- Znajomość oświatowych aktów prawnych dotyczących poradni psychologiczno-pedagogicznych

- bezpośredni i osobisty kontakt z wieloma klientami, umawianie spotkań, prowadzenie sekretariatu
- prowadzenie dokumentacji wewnętrznej
- sporządzanie dokumentów
- prowadzenie statystyk, teczek i rejestrów klientów
- przyjmowanie wpłat, wystawianie rachunków
- sprawozdawczość w systemie SIO
- wspieranie działań związanych z realizowanymi przez Stowarzyszenie projektami
- zaopatrzenie biura, organizowanie przeglądów i serwisowania sprzętu
- dbanie o porządek w biurze

praca w godz. 11.00 - 19.00

CV (ze zdjęciem) oraz uzasadnienie chęci podjęcia współpracy prosimy wysłać na adres rekrutacja@sc.org.pl .
W tytule maila należy wpisać SEKRETARZ.

rekrutacja zakończona

 Neurologopeda / Logopeda

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe, w zakresie neurologopedii lub logopedii
- Ukończone dodatkowe formy doskonalenia zawodowego, specjalistyczne kursy
Doświadczenie w diagnozowaniu, badaniach przesiewowych i terapii logopedycznej

- dokonywanie diagnoz dorosłych i dzieci z wadami wymowy
- prowadzenie indywidualnej terapii
- sporządzanie opinii logopedycznych

umowa zlecenie, praca głównie w godzianach popołudniowych, ok. 3 dni w tygodniu

CV (ze zdjęciem) oraz list motywacyjny prosimy wysłać na adres rekrutacja@sc.org.pl do dnia 24.08.2015 roku.
W tytule maila należy wpisać: NEUROLOGOPEDA/LOGOPEDA.

|   Wizyty: teraz 1 , dzisiaj 1 , miesiąc 27 , rok 348  |   Ostatnia aktualizacja: 16-01-2019   |   Zgłoś błąd na stronie: mail   |