Ta witryna używa cookies. Zamknij
Na RatunekWolontariatWypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjegoFESTYN RODZINNY - oferta animacyjna dla dzieciŚlub z sercem
KRS 0000020382


Nasz profil na Naszej Klasie


Pomóż - wpłaty online:
Płatności.pl
newsletter


Kryszta-y Soli Otrzymaliśmy Nagrodę Kryształy Soli - dla najlepszej organizacji pozarządowej w Woje- wództwie Małopolskim, w kategorii polityka społeczna
Ziarnko Gorczycy ZIARNKO GORCZYCY za wyzwalanie dobra w ludziach, za profesjona- lizm i uczciwość, usta- nawianie wysokich standardów w pracy org. pozarządowych
Amicus HominumAMICUS HOMINUM dla Małgosi Wróbel za projekt „Chata”


Strona zgodna ze standardem XHTML 1.0 Transitional

 
   14.12.2007

Link do artykułu


Koncert dla Emilki

Stowarzyszenie SURSUM CORDA prowadzi zbiórkę funduszy na operację serca Emilki – 9-cio miesięcznej, uśmiechniętej sądeczanki. Życie Emilki udało się uratować – operacja w klinice w Monachium już się odbyła, dziewczynka czuje się dobrze i nabiera sił. Będzie mogła się cieszyć swoimi rodzicami, miłością i pięknem tego świata. Każde uderzenie jej serca, to podziękowanie dla wielu Osób i Firm Dobrej Woli, które RAZEM połączyły siły i przekazały finanse. Każda z tych osób wniosła swoją cząstkę w dar życia dla małej Emilki.

Zgromadziliśmy już nieco ponad 50.000 zł, z potrzebnych 68.000 zł ratujących życie. Jest radość rodziców, ale jeszcze dalsze potrzeby. Trzeba oddać pożyczone na operację pieniądze i zapewnić odpowiednie leki pooperacyjne. Potrzeba jeszcze co najmniej 4500 Euro, czyli ok. 18.000 zł.

Młodzież sądecka też włączyła się w akcję na rzecz Emilki. Jednym z pomysłów jest koncert charytatywny dla Emilki w dn. 21.12.2007, w sądeckim klubie Scream. Wiele spraw związanych z koncertem udało się załatwić bezpłatnie. Żeby się odbył i żeby zagrały na nim takie zespoły jak Revolucje, Mouga oraz zespół Mind Sine, potrzeba 1.400 zł. Dochód z biletów z koncertu będzie wyższy i będzie przeznaczony na rzecz Emilki.

Czy możemy liczyć także na Twoją pomoc? Czy chcesz dołączyć do grona osób, których gest i pomoc przełożą się na życie konkretnego dziecka?

Wpłat darowizn (podlegają odliczeniu podatkowemu) należy dokonywać na konto: Stowarzyszenie SURSUM CORDA 11 8805 0009 00187596 2017 0003 z dopiskiem „koncert dla Emilki”

Patronat medialny nad koncertem sprawuje Dziennik Polski.
Akcję rekomendują: PCPR - dyr. Anna Migacz oraz Wydział Kultury i Sportu UM N.Sącza - dyr. Józef Kantor.
|   Wizyty: teraz 1 , dzisiaj 1 , miesiąc 10 , rok 118  |   Ostatnia aktualizacja: 25-05-2019   |   Zgłoś błąd na stronie: mail   |