Ta witryna używa cookies. Zamknij
Na RatunekWolontariatWypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjegoFESTYN RODZINNY - oferta animacyjna dla dzieciŚlub z sercem
KRS 0000020382


Nasz profil na Naszej Klasie


Pomóż - wpłaty online:
Płatności.pl
newsletter


Kryszta-y Soli Otrzymaliśmy Nagrodę Kryształy Soli - dla najlepszej organizacji pozarządowej w Woje- wództwie Małopolskim, w kategorii polityka społeczna
Ziarnko Gorczycy ZIARNKO GORCZYCY za wyzwalanie dobra w ludziach, za profesjona- lizm i uczciwość, usta- nawianie wysokich standardów w pracy org. pozarządowych
Amicus HominumAMICUS HOMINUM dla Małgosi Wróbel za projekt „Chata”


Strona zgodna ze standardem XHTML 1.0 Transitional

 

MEDIATORZY
pracujący w Sądeckim Centrum Mediacji


 

Alina Dziewięcka

mgr pedagogiki, jest mediatorem do spraw karnych i rodzinnych. Ukończyła Szkołę Trenerów Biznesu i Doradców Personalnych oraz liczne szkolenia pogłębiające umiejętności wychowawcze. Jest pedagogiem szkolnym. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli, rodziców oraz młodzieży. Autorka wielu publikacji o tematyce wychowawczej.
 


Piotr Brzukała

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Specjalizacja – pedagog specjalny – resocjalizacja, jest mediatorem ds. karnych, rodzinnych i nieletnich. Ukończył szkolenie mediatorów w Małopolskim Stowarzyszeniu Mediacji MSW w Krakowie. Jest emerytowanym funkcjonariuszem policji, aktywnie pomaga od ponad 10 lat w zakresie porad prawnych w Stowarzyszeniu „ARKA – Poradnia Specjalistyczna i Telefon Zaufania” przy Bazylice św. Małgorzaty w Nowym Sączu. Zajmuje się także sektami i podkulturami młodzieżowymi. Jest wieloletnim instruktorem harcerskim. Prowadził drużyny harcerskie o profilu żeglarskim. Posiada duże doświadczenie w pracy z młodzieżą z trudnościami wychowawczymi oraz z rodzinami wieloproblemowymi.
Przez kilka lat prowadził pogotowie rodzinne przy Sądeckim Ośrodku Adopcyjno-Opiekuńczym.
Hobby – żeglarstwo, sport spadochronowy, pływanie, nurkowanie.
 
 
 
Ewa Kukla

Posiada wykształcenie wyższe pedagogiczne, studia podyplomowe w zakresie socjoterapii, ukończone dodatkowe formy doskonalenia zawodowego. Mediator ds. karnych, rodzinnych i nieletnich.
Doświadczenie zawodowe: wieloletni wychowawca i pedagog w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Nowym Sączu, socjoterapeuta w jednym z sądeckich zespołów szkół, długoletnie doświadczenie w pracy z dzieckiem i rodziną, współautorka kilku programów do pracy z dzieckiem trudnym i rodziną.

 

Wszyscy mediatorzy współpracujący z Sądeckim Centrum Mediacji są wpisani na listę mediatorów stałych przy Sądzie Okręgowym w Nowym Sączu i ukończyli specjalistyczne kursy dla mediatorów.


 

Powrót na stronę główną Sądeckiego Centrum Mediacji

|   Wizyty: teraz 1 , dzisiaj 1 , miesiąc 31 , rok 488  |   Ostatnia aktualizacja: 28-02-2020   |   Zgłoś błąd na stronie: mail   |