Na RatunekWolontariatWypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjegoFESTYN RODZINNY - oferta animacyjna dla dzieciŚlub z sercem
KRS 0000020382


Nasz profil na Naszej Klasie


Pomóż - wpłaty online:
Płatności.pl
newsletter


Kryszta-y Soli Otrzymaliśmy Nagrodę Kryształy Soli - dla najlepszej organizacji pozarządowej w Woje- wództwie Małopolskim, w kategorii polityka społeczna
Ziarnko Gorczycy ZIARNKO GORCZYCY za wyzwalanie dobra w ludziach, za profesjona- lizm i uczciwość, usta- nawianie wysokich standardów w pracy org. pozarządowych
Amicus HominumAMICUS HOMINUM dla Małgosi Wróbel za projekt „Chata”


Strona zgodna ze standardem XHTML 1.0 Transitional

 
Aktualności
  zobacz 10 starszych newsów >>

08.07.2016KULTURALNY SENIOR

Zapraszamy osoby w wieku 60+ z powiatów: nowosądeckiego, limanowskiego, brzeskiego, bocheńskiego oraz Miasta Nowego Sącza do udziału w projekcie KULTURALNY SENIOR.

Zakwalifikowani uczestnicy mogą skorzystać z następujących, dofinansowanych wydarzeń kulturalnych:

3 dowolne seanse w kinie

- wybrany wyjazd do Krakowa (filharmonia, opera lub teatr)

 

Decyduje kolejność zgłoszeń!

 

Więcej informacji >>


24.06.2016Koszulka reprezentacji Polski na Euro 2016 może być Twoja

Licytuj koszulkę reprezentacji Polski na Euro 2016! Zobacz jak zachęca do tego nasza drużyna :)

Licytuj dodając post lub na www.facebook.com/events/792700017533851lub licytacja@sc.org.pl - do godz. 23:59 dnia, w którym nasza reprzentacja zakończy udział w Euro 2016.

Polska gola!


Dziękujemy za Wasz udział w licytacji. Informujemy, że Mistrzami licytacji została firma NEWAG, która zaproponowała kwotę 15 tys. złotych. 

 


24.06.2016Zaczynamy wakacje !

Zapraszamy na wielką, rodzinną fiestę na rozpoczęcie wakacji - niedziela, 26 czerwca, od godz. 15.00 na nowosądeckim Rynku.

Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, gry, zabawy, konkursy, mini-szczudła, balonowe zoo, pokazy baniek-gigantów i watę cukrową.

Czeka na Was 1.000 losów w loterii fantowej, która pomoże wysłać dzieci na wakacje oraz wesprze działania wolontariuszy oraz rozdamy tyle samo opasek odblaskowych i balonów.

A o 18.00 na scenie koncert Mateusza Ziółko.

Przybywajcie!


10.06.2016MŁODZIEŻOWY BUDŻET OBYWATESLKI JUŻ RUSZYŁ

8 młodzieżowych drużyn, 8 pomysłów.

TY zdecyduj kto dostanie najwyższe finansowanie na realizację społecznej inicjatywy.

Kliknij „WEZMĘ UDZIAŁ” przy wybranej inicjatywie. Twój udział w wydarzeniu to 1 głos dla młodych, którzy chcą zmieniać świat na lepsze. Zaangażuj się – ZAGŁOSUJ. Niech Twoi znajomi też mają wpływ na to, co się dobrego zadzieje wokół.

Prezentacje projektów i głosowanie na: www.facebook.com/Stowarzyszenie.sursum.corda/events


10.06.2016

Uuuuuwaga! Petarda! Na pewno chcesz, abyśmy mieli na mistrzostwach BARDZO DOBRĄ reprezentację. Mamy na to sposób ;).

Biało – czerwoni już zrobili coś, co może przekuć się w prawdziwe dobro, trzeba im tylko odrobinę pomóc: otóż dostaliśmy od trenera Nawałki w upominku koszulkę z autografami całej drużyny. Jest na niej m.in. podpis „Lewego” i Artura Boruca i Kuby Błaszczykowskiego!

Koszulka ma do spełnienia ważną misję: zdobyć jak najwięcej funduszy dla podopiecznych programu Sursum Corda „na ratunek”. Zgodnie z wolą darczyńców wystawiamy ją na licytację, a dochód przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację chorych i niepełnosprawnych beneficjentów naszego programu. Dobre? I to jak!

Zanim 12 czerwca nasi zmierzą się na boisku z Irlandią Północną, dobro, któremu dali początek już ma szansę się mnożyć… Oczywiście pod warunkiem, że pomożecie. Informację o „koszulkowej” misji trzeba posłać jak najdalej w świat z zaproszeniem do licytacji. Wierzymy, że efekt tej aukcji może dodać naszym piłkarzom skrzydeł nie tylko w meczu z Irlandią, ale i w następnych.  b Cena wywoławcza 1.000 zł.

Licytacja na naszym Facebooku oraz na licytacja@sc.org.pl trwa do godz. 23:59 dnia, w którym nasza reprzentacja zakończy udział w Euro 2016. Polska gola!

Regulamin licytacji (PDF) >>


10.06.2016Gramy dla Darka (3)

Witajcie.... TRZEBA POMAGAĆ !!!

Zapraszamy na kolejny koncert dla Darka Malca, który dzielnie walczy z chorobą już od kilku lat. Darek jest już dwa lata po przeszczepie jednak nadal cierpi na chorobę przeszczep przeciwko gospodarzowi (GVHD) to najpoważniejsze powikłanie po przeszczepie komórek układu krwiotwórczego - najczęściej szpiku kostnego - które, nieleczone, może doprowadzić nawet do śmierci chorego. Chłopiec wraz z rodziną przeżyli już wiele cierpienia, lecz życie doświadcza ich nadal.... a nieszczęścia chodzą parami. Nowotwór dotknął również jego ojca Jana...

Chłopaki trzymają się mocno i walczą !!!

Dlatego tym razem My też zagramy CIĘŻKO !!!! Żeby POMÓC !!!

zagrają dla Was: 33 trzysta  |  Creation of the Chaos  |  Fightback BRH 

Bilety/Cegiełki dostępne w cenie od 20 zł wStowarzyszeniu Sursum Corda, La Rocce, Kawiarni Prowincjonalnej 

Więcej informacji o Darku i w jaki sposób pomagać >>


ZAPRASZAMY !


07.06.2016Pomóż zebrać fanty i wyślij dzieci nad morze

[ PROŚBA ] Wyślij z nami nad morze 28 dzieci w trudnej sytuacji życiowej! Pomóż zorganizować w tym celu LOTERIE FANTOWE!

Potrzebujemy: rzeczy, usług, gadżetów, wejściówek itp., które zamienimy na brakujące na ten cel 7.500 zł. Resztę już mamy.

Finał 26 VI, podczas festynu na otwarcie wakacji na nowosądeckim Rynku.

Wspaniałych Dobrodziejów z radością przyjmuje Sabina Kowalczyk, skowalczyk@sc.org.pl, tel. 18 540 40 40, w godz. 8.00-16.00 w naszym biurze - ul. Zakościelna 3, 33-300 Nowy Sącz.


06.06.2016Bal Charytatywny na rzecz Kasi Konar

Już w najbliższą sobotę - 11 czerwca b.r. - zapraszamy na wydarzenie, gdzie można się świetnie pobawić ze znajomymi i jednocześnie pomóc naszej Podopiecznej. 


01.06.2016"Zamkowy Dzień Dziecka" w Galerii Trzy Korony z Grupą Animacyjną Sursum Corda

5 czerwca (niedziela) w godz. 12.00-20.00 Galeria Trzy Korony w N.Sączu zaprasza na fantastyczny Zamkowy Dzień Dziecka, którzy poprowadzi nasza Grupa Animacyjna Sursum Corda.

Na najmłodszych czeka ekscytujący turniej zacnych rycerzy i pięknych księżniczek. Dla miłośników artystycznych doznań też coś mamy: budowanie wielkich zamków! Będą też kartonowe miecze, tarcze, korony i ...lusterka dla księżniczek 

Przygotowaliśmy również "Świat Maluszka", w którym przyozdobimy dziecięce buźki i stworzymy balonowe zwierzątka. Będą i tańce wygibańce.

A to tylko część atrakcji, która na Was czeka :)

Dla wszystkich Dzieci szykujemy też czekoladową fontannę oraz watę cukrową! Kalorie będzie można spalić na dmuchanym skakańcu.

Dzień Dziecka w Galerii Trzy Korony to doskonała okazja do świętowania z całą Rodziną.

Zapraszamy!


01.06.2016III Międzynarodowy Bieg Charytatywny "RUN FOR A SMILE"

Wraz ze studentami i kadrą WSB-NLU zapraszamy na III Międzynarodowy Bieg Charytatywny "RUN FOR A SMILE".

Już 5 czerwca (niedziela) możecie pobiec charytatywnie dla naszej podopiecznej - Faustynki Pajor, chorej na białaczkę. Wszystkie kategorie wiekowe!

Oprócz biegu dmuchana zjeżdżalnia, malowanie buziek, balonowe zoo, koncert POISONS !

Rejestracja uczestników od 9.00 w Miasteczku Galicyjskim w N.Sączu.

Więcej na: http://bieg.wsb-nlu.edu.pl/program-imprezy

 


  zobacz 10 starszych newsów >>

Uruchomiliśmy kanał Sursum Corda na Youtube! Teraz możesz nas również oglądać i posłuchać. Zobacz więcej >>

przewiń w lewo
O Stowarzyszeniu Sursum CordaWolontariat w Stowarzyszeniu Sursum CordaUwolnić DobroWolontariusze Stowarzyszenie Sursum Corda o swojej pracyJeszcze możesz siebie daćGala 10-lecia Stowarzyszenia Sursum CordaMiędzynarodowy Dzień MediacjiBłędne wyobrażenia o wolontariacie
przewiń w prawo

|   Wizyty: teraz 2 , dzisiaj 111 , miesiąc 6665 , rok 159651  |   Ostatnia aktualizacja: 24-08-2016   |   Zgłoś błąd na stronie: mail   |